S čím vám pomůžeme

Vývoj

Navrhneme a vyrobíme rozsáhlý back-end i front-end pro váš web nebo aplikaci s využitím nejmodernějších nástrojů. Umíme zkombinovat atraktivní vzhled s perfektní použitelností a rychlostí. Co to pro vás znamená? Uvolníme vám ruce, abyste se nezdržovali každodenní operativou a mohli se věnovat svému businessu. Budete moci rychleji vyřizovat objednávky, získáte perfektní přehled o skladových zásobách a díky propojení systémů, které spolu samy budou komunikovat, minimalizujete riziko chyb při manipulaci s daty. A kdyby se vám do systému přeci jenom vloudil šotek, s automatizovaným testováním chybu rychle najdeme a opravíme. Jako správci webu/aplikace jsme vám kdykoliv po ruce.
Mobilní a webové aplikace Front-end Propojovací můstky / API Automatizované testování

Design
a kreativa

Vizuální identity jsou naše parketa. Jsme nadšení, když nám dáte prostor vytvořit název značky s chytlavým sloganem nebo když vám můžeme navrhnout logo a ukázat příklady pro online i tiskové využití - na vizitkách, při brandování postů na sociálních sítích nebo na směrovkách k vašim kancelářím. Vymyslíme každý detail a vše vám přehledně předáme v online design manuálu. Každá značka si zaslouží krásný a hlavně funkční web, na kterém se budou návštěvníci dobře orientovat a který vám díky internímu systému usnadní každodenní procesy spojené s podnikáním. Design aplikací a webů jde totiž ruku v ruce s vývojem.
Vizuální identity Design manuály Webdesign Copywriting

Správa
webů
a aplikací

Když potřebujete doplnit texty na web, rozšířit či naopak zjednodušit kategorie v e-shopu nebo zajistit překlady pro jazykové mutace, stačí jedna zpráva a pustíme se do toho. S tím, jak se vaše podnikání rozvíjí a mění se vaše požadavky na různé funkcionality, jsme stále nápomocní, abychom vám vyladili tady mailing nebo támhle fakturační systém. Dobře víme, jak dynamicky se může měnit vaše podnikání i chování vašich zákazníků a že nejdůležitější je na tyto změny reagovat včas. Proto dáváme přednost dlouhodobým vztahům s klienty, ve kterých se můžeme rozvíjet vzájemně (Benefit Plus: case study). Pak totiž vidíme výsledky, které nám dávají smysl a vám přináší zisk.
Content management SLA / Podpora Rozvoj

Konzultace
a UX

Může se stát, že vaše představa ideálního řešení nemá úplně jasné obrysy. Abychom zjistili, co vám doopravdy vytrhne trn z paty, budeme se vás hodně ptát a ukážeme vám různé cesty, jak vám pomoci. Připravíme návrh struktury uživatelské cesty formou drátových modelů a bude-li třeba, zajistíme uživatelské výzkumy a připravíme AB testování.
Webová analytika Uživatelské výzkumy

Infrastruktura,
SEO

Aby vám web šlapal jako hodinky a nikde se nezasekával, máme svoje servery. Nabídneme vám správu a údržbu databází včetně zálohování dat, aktualizací a monitoring výkonu. Máme zkušenosti s provozem aplikací generujících i miliony záznamů měsíčně (Signal festival: case study). Když se chcete posunout o další kus dál, probereme s vámi i strategii růstu, zmapujeme váš projekt i trh optikou vyhledávačů a ukážeme vám, jak z nich vytěžit maximum.
Cloudová úložiště Strategie růstu

Máme důvěru
velkých brandů

Máte nápad?
My se o něj
postaráme
od briefu po launch

beyondat, s.r.o. Římská 12 120 00 Praha 2
go@beyondat.com